CCTV SİSTEMLERİ

Konutunuzda, iş yerinizde  olup biteni 7/24 kayıt altına alabilir, izleyebilirsiniz. kilometrelerce uzaktan internet alt yapısını kullanarak  akıllı telefonlar,tablet veya bilgisayarlar ile izleyebilirsiniz. İnternet alt yapısı olmayan bölgelerde kablosuz data aktarıcılarla 50 km mesafelere kadar görüntüler belirlenen merkeze gönderilebilir, uzaktan izleme ve denetleme yapılabilirsiniz.  

KAYITLARI İZLE 7/24

Ev ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerinden hem ortamı canlı izleyebilir hem de kayıt etme özelliği ile takip etmek istediğiniz ortamı 7/24 kayıt altına alabilirsiniz. Siz evde ya da iş yerinizde yokken yapılan kayıtlar sayesinde, sevdiklerinizin ve çalışanlarınızın hiçbir anını kaçırmadan, dilediğiniz zaman izleme fırsatı bulabilirsiniz.

Pahalı ve karmaşık sistemler yerine, internet bağlantısı ile uzaktan kolaylıkla erişim sağlayabildiğiniz kameralar sayesinde, aklınız ne sevdiklerinizde ne de çalışanlarınızda kalsın!

CANLI İZLE 7/24

7/24 ile akıllı telefonlar ve web üzerinden ev ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerini canlı olarak anında izleyebilme imkanı bulurken, uzaktan erişimin size sağladığı konforla yaşam alanlarınızı her an kontrol edebilirsiniz. Sevdiklerinizin güvenliği, çalışanlarınızın kontrolü artık çok kolay!