Diyarbakır Otomasyon Sistemleri

Diyarbakır Otomasyon Sistemleri

Restoran Otomasyon Programı Nedir ?

Diyarbakır Otomasyon Sistemleri
Diyarbakır Otomasyon Sistemleri

Restoran Otomasyon Sistemi tüm işlemleri kayıt altına almayı, işlemlerin daha hızlı yapılmasını sağlar. Ayrıca müşteri memnuniyeti sağlanır ve iş gücünden tasarruf edilir. Restoran, cafe, pastane, fast food gibi bir çok işletmeye entegre edilebilen restoran otomasyon sistemleri çözüm odaklı alt yapısı ile, işletmeyi tamamen denetim altına alabilen bu sistem günümüzde neredeyse işletmeler için vazgeçilmez hale gelmiştir. Günümüzde nadiren de olsa adisyon yöntemini kullanan işletmeler olsa da bilinçli birçok işletme bu sistemleri kullanmaya başlamışlardır. Rekabetin üst zirvede olduğu bu işletmelerde maliyetleri azaltmak, yapılan tüm işleri kayıt altına almak ve doğru bir muhasebe tutmak için ilkel yöntemlerden vaz geçip daha yenilikçi yöntemleri uygulamak neredeyse mecburi hale gelmiştir.

Restoran otomasyon sistemleri hızlı sipariş vermeyi, dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Ayrıca bu sistemlerle uzaktan kasa hareketlerini, müşteri yoğunluğunu, gelir gider hareketlerini, personel performansını takip edebilmek işletmenin başarılı bir şekilde yönetilmesine katkı sağlamaktadır.

Özellikle işletmelerde yoğun son zamanlarda daha da önemli hale gelen Paket Servis, Restoran Otomasyon Programının gerekliliğini arttırmıştır.

Geleneksel Adisyon yöntemi ile yapılan hesaplamalar ile sıklıkla kargaşaya, kaçaklara, ciddi zaman kaybına sebep olurken modern yöntemler kullanıldığında İşletme Performansının, Müşteri Memnuniyetinin, Çalışan motivasyonunun arttırılmasına katkı sağlayacaktır. Restoran otomasyon sistemleri Sipariş süresi, hizmet süresi, üretim süresi, stok takibi, tedarikçi yönetimi gibi tüm süreleri en aza indirger, işinizi kolaylaştırır. Bu sayede, masa devri hızlanır, adisyon hataları son bulur, Müşteri ödeme hataları biter, işletme sahibinin karlılık oranı artar. Az Servis Personeli ile, maksimum müşteri memnuniyeti sağlanır.

Bir işletme için ihtiyaç duyulan her türlü özelliğe sahip olan ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan, Narpos Restoran Otomasyon Programı sektörde birden fazla isimle anılır.

  • Restoran Otomasyon Yazılımı
  • Restoran Yazılım Programı
  • Restoran Pos Sistemi
  • Restoran Adisyon Sistemi
  • Restoran Otomasyon Programı
  • Restoran Otomasyon Sistemi

Neden Narpos Programını Seçmeliyim?

Diyarbakır Otomasyon Sistemleri Ekipmanı
Diyarbakır Otomasyon Sistemleri Ekipmanı

Narpos, sahadaki rakiplerine göre, çok daha fazla özelliğe sahip, her ihtiyacı karşılayabilecek alt yapıya sahip bir Restoran Otomasyon Sistemidir.

Narpos’un alt yapısı her türlü işletmenin özel ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda evrilebilen esnek bir yapıya sahiptir.

Özellikle kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan ve bu alanda rakip tanımayan Narpos Restoran Otomasyon Sistemi her seviyeden personelin veya kullanıcının kolayca kullanabileceği bir sistemdir.

Hızlı/Sorunsuz, Kolay kurulum, hızlı entegrasyon, stabil ve hatasız çalışma, hafta sonları bile telefonla teknik destek hizmeti ve ücretsiz eğitim gibi birçok avantajlar sunar.

Her İşletmeye Uygun mu?

Narpos Restoran Otomasyon Sistemi her türlü yeme içme sektöründe küçükten büyüğe her türlü işletme için kullanımı uygundur. Hiçbir bilgisayar bilgisi olmayan personelin bile 2-3 gün gibi kısa bir sürede kullanmaya başlayacağı kolay bir sistemdir.

Narpos Restoran Programı Sistemi, işletmenize özel her ayrıntıyı hesap eder, doğru modüllerle tam uyum sağlar. Kişiselleştirilmiş ara yüz, hazır paket yazılımların çok dışında bir ergonomi konforu sunar.

Detaylı Rapor?

Narpos Restoran Otomasyonu ile; detaylı raporlar alabilirsiniz. Bunlardan bazıları; bizim hazırladıklarımızdır. Yanı sıra, talebinize ve işin çeşitliliğine göre dilediğiniz raporlar eklenebilir.
Satış Raporları
Grafiksel Rapor
Kasa Raporu
Maliyet Raporu
Fiyat Değiştirme Raporu
Kar zarar raporu
Masa Değiştirme ve Bölme Raporu
İade İkram Raporu
Gün Sonu Raporu
Grafiksel Ürün Satış Raporu

Gibi bir çok konuda tablo grafik olarak istediğiniz saat gün ay veya yıl bazında raporlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Bu raporları kaydedebilir, arşivleyebilir, elde ettiğiniz istatistikler ile en düşük ve en yüksek rakamlara ulaşarak dönem incelemeleri yapabilirsiniz.

Entegrasyon

Restoran Programı ile ülke genelinde tercih edilen bir çok uygulama/ yazılım/ donanım ile uyumlu ve entegre çalışırsınız.

Logo, Paraşüt,Yemek Sepeti, Getir, Hemen Takip, Basit Otel, Mikro, FineDine, Tablet Menü, İngenico gibi tüm yaygın ve popüler eklentiler ile sorunsuz entegre olur.

Zincir Bayi Yönetimi?

Narpos Restoran Otomasyon Sistemi ile, tüm ölçeklerde bulunan Restoran zinciri veya Franchise ağları profesyonel olarak yönetilir. Merkez ile Şubeler arası tüm tanımlamalar atanır, yönetilir ve görüntülenir.

Üstelik Bölge Yöneticileri veya işletme müdürleri dilerse Patron Modülü ile bu süreci izlemekle kalmaz, yönetebilir, Müdahale edebilirsiniz.

Yeni Nesil Teknoloji Markası Olan Narpos;

Mobil Odaklıdır, Veri güvenliği sağlar, Basit Kullanıma sahiptir
İleri Teknolojiyi vaat eder, Düşük Bakım Maliyetine sahiptir, dijital menü ile online sipariş hizmeti, 7/24 Kesintisiz Teknik Servis imkanı sunar, Uzaktan ve yüz yüze eğitim desteği verir.

Aves Teknoloji ve Ercesa Yazılım işbirliği ile Narpos Restoran Otomasyon Sistemleri’ni yenilikçi işletmelere ulaştırmaya biz hazırız…

2 comment(s)

Diyarbakır ‘da restoran otomasyonu kuran iyi bir firma. Yazılımı çok beğendik. Bi restoran işleten arkadaşın tavsiyesi ile bu firma ile tanıştım. İyiki de tanışmışım bir çok işimizle ilgilendi.. Profesyolnel bir ekip ekibi hepsi mühendis… Teşekkürler Aves ..

DİYARBAKIR OTOMASYON FİRMALARI ARASINDA EN İYİSİ DİYEBİLİRİM… Dijital anlamda tüm sorularınız cevabını bulacağınız çok ciddi kesin sonuç veren ve işin başından sonuna kadar ilgilenen bir şirket .Ben bir restorant firması olarak çok memnun kaldım ve tüm digital kamera alarm otomasyon sistemlerini çok orjinal ve güvenilir yaptıkları için gerçekten önce Ramazan bey e ve tüm aves teknoloji çalışanlarına minettarım.Tüm bu sistemleri düşünen firmalara canı gönülden tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
İletişime Geçin